Baza Prac Domowych Biologia
Baza prac domowych

Biologia: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era i WSiP

Zbiór prac domowych dopasowanych do Twojego podręcznika!
  • Interaktywne ćwiczenia to bardziej aktywna i skuteczna forma nauczania. Świetnie sprawdzą się także jako forma powtórzenia wiadomości lub baza do zajęć metodą odwróconej klasy.
  • Ponad 450 zadań i 100% zgodność z podręcznikami wiodących wydawnictw to gwarancja świetnego przygotowania dla każdego ucznia.
  • Dzięki bezpłatnej platformie Dzwonek.pl nauczyciel może pracować na dowolnym urządzeniu multimedialnym, a pracę domową zleci zaledwie kilkoma kliknięciami. Dodatkowym atutem są automatyczne raporty pozwalające śledzić rozwój uczniów.
produkt

Dlaczego warto sięgnąć po Bazę Prac Domowych?

Multimedialne i interaktywne zestawy ćwiczeń

Baza Prac Domowych to nowoczesne rozwiązanie bazujące na interaktywnych ćwiczeniach, które jest idealnym uzupełnieniem klasycznych podręczników i zbiorów ćwiczeń. Atrakcyjna forma czyni przekaz przystępniejszym dla uczniów i pozwala im skutecznie zdobywać nowe kompetencje.

100% zgodność z podręcznikami wiodących wydawnictw

Dzięki Bazie Prac Domowych nie musisz już dłużej głowić się nad wyborem najlepszego podręcznika. Wszystkie materiały przygotowano zgodnie z programem, dzięki czemu odpowiadają propozycjom takich wydawnictw jak Nowa Era, WSiP czy GWO. Wybierając ten program, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników.

Działa na każdym urządzeniu

Baza Prac Domowych to seria programów, które możesz uruchomić praktycznie na dowolnym urządzeniu multimedialnym i z dowolnym systemem operacyjnym. Pracować możesz na komputerze, laptopie, tablecie, tablicy i ekranie multimedialnym, a nawet na smartfonie.

Nowe możliwości dla nauczyciela

Baza Prac Domowych to mnóstwo dodatkowych możliwości. Nauczyciel może wykorzystać program do powtórzenia wiadomości przed sprawdzianem lub przeprowadzenia zajęć metodą odwróconej klasy. Dzięki platformie Dzwonek.pl pedagog szybko i łatwo zada pracę domową oraz otrzyma automatyczny raport.

dotacja celowa

Jak kupić Bazę Prac Domowych?

Ważne! Wszystkie programy z serii  Baza Prac Domowych można zakupić, korzystając z dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe.

Licencja otwarta dla szkoły na 36 miesięcy

Cena detaliczna 890 zł za każdy przedmiot

U naszych partnerów handlowych

Przez dział handlowy